| denisa_2911 a întrebat:

Ce parere aveti despre bingo metropolis?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Nu am nici o parere, am avut ocazia sa colaborez cu ei am fost la interviu in cazinoul metropolis din timisoara,,
am ales sa joc in speranta ca poate am noroc
oferta lor de-a vinde taloane, nu mi s-a parut deloc interesanta si am renuntat
ce pot sa-ti mai zic? sunt f raii de plata, intarzie cu plata salariilor, am o prietena care vinde taloane si mi-a zis ca vin agentii si la 12 noaptea, bate in geam dupa banii pe tichete si ca intarzie cu plata salariilor trece si o luna
sper ca acest joc sa nu fie o farsa

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O metodă de prostit poporul cu televizorul şi de luat bani celor naivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o tampenie. Singurul castig de care stiu este cel al unui coleg, care zicea ca au ridicat parintii de la caravana 100 ron pentru nu stiu ce bilet.