| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre coride? Eu nu sunt de acord, multumesc lui Dumnezeu ca au fost interzise in Catalunya, urmeaza restl Spaniei happy big grin

Răspuns Câştigător
| coSSmiN97 a răspuns:

Coridele au fost practicate de europeni(spanioli...) pentru a-si dovedi barbatia...mdahappy,si mie mi se par periculoase, dar asta e problema celor care le practica.Ca sa stii, nu sunt ca in reclama de la 7 Dayslaughingrolling on the floor

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

Crezi că va avea succes acest demers cu interzicerea lor!?!?