| lucigabi a întrebat:

Ce parere aveti despre deochi? credtei in deochi? argumentati

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu cred.
În opinia mea, sunt povești și autosugestie.

| lucigabi explică (pentru NOname):

De aceasdi parere sunt si eu dar am auzit povesti interesante despre deochi

| NOname a răspuns (pentru lucigabi):

Bine zici, povești...

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! fiecare crede ce vrea si cum doreste, eu cred pentru ca am fost deocheata de mica, pana nu a venit o femeie varstnica sa imi zica de deochi, nu m-am putut linisti...
O zi frumoasa sa aihappy

| Koalass a răspuns:

Da, cred in deochi pentru ca recent am fost deocheata..cred ca acum 2-3 saptamani si pana nu a venit o femeie sa imi spuna un descantec nu mi-am putut reveni.