| TheWalker11 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca spaniola incepe sa devina mai importanta decat franceza?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Franceza e o limba de rahat, spaniola e mai faina cand o auzi dar franceza parca e facuta in tiganie.

| darrio2007 a răspuns:

Cum ai tras concluzia asta?

| PainTech a răspuns:

Mai importanta in ce sens?
Economie? Cultura? Rezultate stiintifice? Productia de capsuni?

| Crackman a răspuns:

Foarte bine.
Oricum nu imi place Franceza.

| NCristian a răspuns:

N-am nici o părere, oricum nu-mi știu nici una și nu-mi place nici una. Plus că nu-mi pasă. Mi-aș face o problemă dacă ar fi mai importantă decât engleza sau germana, dar până atunci. Ai dont cher!

| annempp a răspuns:

Eu nu am nici o parere despre asta, eu pur si simplu zic ca engleza si germana sunt cele mai important de stiut!