| annnnonimm a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu cercel in limba?

Răspuns Câştigător
| GutzEmy07 a răspuns:

Eu zic mai bine sa-ti iei o fetita mai cuminte care sa te iubeasca si sa nu fie cu cercel in liba si alte porcarii deoarece astea is vazute foarte rau cand iesi cu ea in oras/parc etc!tongue

Sfatul meu: Iati o fetita naturala cuminte si foarte fidela!

| annnnonimm explică (pentru GutzEmy07):

Sunt fata, am intrebat pentru ca imi doresc eu ...si eram curioasa sa vad parerile altora tongue multumesc!

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu pot sa imi formez o parere despre o persoana stiind doar de existenta unui piercing pe care il are. Personal, imi plac piercing-urile, dar depinde foarte mult de cum este persoana in cauza, nu de faptul ca are un piercing in limba. Daca iti doresti unul, nu ar trebui sa iti pese de ce cred ceilalti despre el, ci conteaza sa iti placa tie. Iar daca nu il mai vrei, ti-l poti scoate oricand, daca te plictisesti de el.

| MarianWLF a răspuns:

Este o porcarie dar nu judec pe nimeni.

| LMAO a răspuns:

Rea
Dc ai vrea sa iti umplii de orpu de cercei?
adica buric obraz limba ureche

| Bittersweett a răspuns:

Daca ei ii place, nu cred ca te`ar deranja..fiecare fac ece ii place!