| DE3a94 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu pirce in limba?

Răspuns Câştigător
| Dania_3548 a răspuns:

Sincer, mi-ar placea sa am si eu unul, dar nu in nas sau altundeva, decat in limba, desi am auzit ca sunt foarte multe riscuri. straight face Nu vad ceva foarte iesit din comun, cei adulti vad asta o prostie pentru ca pe vremea lor nu era asa ceva, dar daca ar cunoaste bine timpurile de azi, cred ca si-ar schimba parerea. happy Nu am nimic cu fetele cu pirce in limba. Mi se par destul de dragute. big grin

10 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Ciudat.

| ExtraSakadat a răspuns:

Scarbos.

| Bloomy a răspuns:

ExtraSakadat a răspuns:
Scarbos.

Ce`i asa scarbos la un pierce in limba? raised eyebrows. oh go on

eu il am de 3 ani, si e foarte ok blushing, nu deranjeaza cu nimic happy

| Happiness_8100 a răspuns:

Poate te-ar interesa raspunsul unui baiat, cine stiebig grin
Eu pot spune ca lucrurile de genul, sunt de prost gust. Poate nu sunt in trend, hai in nas ma atrag si pe mine. Dar in limba, mi se pare chiar, ciudat! Nu sunt documentata in privinta asta, dar chiar mi se par aiurea. Dar baietilor din cate am auzit le plac, se simte "placut" la saruthappy

| Broadband a răspuns:

Nus normale, parerea mea.

| emillie a răspuns:

Mie mi se pare ca arata bine.

| dulkika a răspuns:

Niste ciudatenii si in limba si in nashappy. Numai vitele isi pun inel in nas ca acolo doare si in caz ca se incapataneaza taranul trage de inel si se potolesterolling on the floor. Pupici multi.puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Dania_3548 a răspuns:

Multumesc pentru fontita, DE3a94! kiss

| Detanatar a răspuns:

Cred ca e destul de nice. Dar ai putea sa ti-l face in nas, ar fi mult mai bine.Mult succes!