| Juvetele07 a întrebat:

Ce părere aveți despre găurile în urechi la băieți?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca au pe dreapta, inseamna ca sunt pe invers.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce scop sunt facute si cate cate gauri?

| Juvetele07 explică (pentru Violleta2022):

O gaură în lobul stâng și două în lobul drept. Motivul: îmi place cum arată.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Juvetele07):

Esti gay?

| Violleta2022 a răspuns:

Homosexuali isi declina sexualitatea prin purtatul gaurilor in urechea dreapta.
Cei care le au doar in urechea stanga sunt "drepti">

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

"Homosexuali isi declina sexualitatea prin purtatul gaurilor in urechea dreapta."

Declina? Cred ca ai vrut sa zici declara.

"Cei care le au doar in urechea stanga sunt "drepti">"

Eu am o gaura si cercel in urechea stanga, si nu sunt "drept".

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mayhem666):

Corect!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că așa era și mai este și acum în comuna primitivă din junglă.

| T0T a răspuns:

Fiecare cu ce îi place. Cred că poate fi estetic. Depinde de cum își pune.

| Wr3nch a răspuns:

Daca tie iti plac aia conteaza. O sa viseze unii ca doar cei gay isi fac gauri in urechi pentru ca le place sa traiasca in trecut si sunt marcati de mentalitatea comunista.

| Hammurabi a răspuns:

În fond și la urma urmei, poate să-și facă fiecare câte găuri vrea și unde vrea.
Care e problema? Nu e ilegal. laughing

Dacă n-o să-ți placă cum o să reacționeze ceilalți față de tine... asta e.
Îți cumperi o pereche nouă de urechi. rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns:

Am si eu una, am si cercel in ea.

| Mayhem666 a răspuns:

@1997onur
Saracul de tine. Uneori iti citesc raspunsurile si mi-e mila la cat de prost esti. Dai niste raspunsuri de comunist.

| Dismally a răspuns:

Mi se par oribile, daca te referi la genul tunnel... Cerceii obisnuiti sunt ok.

| Juvetele07 explică (pentru Dismally):

Și îi urăsc p-ăia gen tunel din tot sufletul, arată extrem de nenatural.

| 1997onur a răspuns:

Mai bine spun adevărul de ce sa mint.

Bulangi fac așa ceva poate am fost puțin prea sincer dar asta este adevărul altfel de ce ai face așa ceva? Cum ca băiat ca bărbat să-ți faci Doamne gaură în ureche cum să faci așa ceva clar nu ești bărbat și nici băiat dacă faci așa ceva eu nu suport chestiile astea ori ești bărbat ori dinăla.