| JammyBrooks a întrebat:

Ce parere aveti despre mai multe gauri in urechi?(4)?

8 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Daca ai 4-5-6-92 gauri si iti pui plastic de la turcii de pe marginea pietelor tot degeaba ca nu arati mai "cool". In rest, daca porti niste cercei oarecum de bun-gust poti sa arati ok.
Am vazut asta vara o batrana cam de 50 de ani (dupa fata era clar) care avea 3 gauri in fiecare ureche si era si imbracata foarte bine. Clar nu in Romania, la noi e inca logica aia de pe vremea dacilor presupun plus ca nu o sa vezi o batrana care nu are forma patrata la propriu.

| JammyBrooks explică (pentru Mangustă):

Am cercei mici foarte mici cam de dimensiunea piercingului pentru nas.Si am 3 gauri intr-o ureche si una in cealalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se fac gauri in urechi la Dragoste si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt geniale.

Răspuns utilizator avertizat
| Labyrinth a răspuns:

Eu am 3 găuri, 2 intr-o ureche şi în cealaltă una, dar am doar un expander într-una din găuri. Celelalte cred că or să se astupe fiindcă le-am făcut doar că-s masochist.
4 găuri nu sunt multe.

| DurexBun a răspuns:

Ca nu esti sanatoasa.

| GrimRaider a răspuns:

Mie nu imi plac gaurile in urechi, tatuajele, sau alte chestii de genul asta.E corpul tau si e frumos asa cum este el.Nu are nevoie de tatuaje piercinguri etc. Daca totusi vrei sa iti faci gauri in urechi, 4 sunt cam multe.Eu as zice maxim 2.