| scorpiaX a întrebat:

Ce parere aveti despre generatia voastra si generatia din prezent?

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Diferenţă de la cer la pământ. Societatea asta e nebună. Promovează doar panaramele şi cum să urci în top pe scara socială.

Ce poate fi mai infect decât societatea asta?

| Sociopat a răspuns:

Ne facem din ce in ce mai fatalai.Devine la moda sa te joci jocuri si sa te uiti la animeuri.Groaznic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Generatia mea si cea din prezent sunt cam una si aceeasi, ca inca sunt tanar.

Multe progrese, multe evolutii dar adunate tot cu minus dau, lumea regreseaza prin asa zisul progres, noi in loc sa folosim tehnologia o lasam pe ea sa ne foloseasca pe noi, tv-ul si net-ul spala creierele tinerilor.