| DiTzu a întrebat:

Ce parere aveti despre generatia asta de emo-kids?

9 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ce e val, ca valul trece.

| Anemona a răspuns:

Niste nebuni...:*laughing

| Natassha a răspuns:

O pOrcarie, cand depaseste limitele.

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Depinde de fiecare in parthebig grin de exemplu si inainte sa apara emo se taiau asthya ca lama si s omorau. doar ca acum au pe ce sa se bazese "Emo" laughing mai dragutzy sunt aia scene dakath astia emohappy parerea meah

| kristinutza a răspuns:

Emo-girl mai merge... dar cand vad emo-boy...ma intunek))))

| GaleaMarius a răspuns:

Fi atent, is astia mici, nici nu stie ce e emo, dar ei se considare emo ca is tin picioarele / \ laughing, cercei si etc. in primul rand... nu uitati, una e sa ai stil EMO si alta sa fi EMO, mie imi place sa ma imbrac emo dar nu suntwinking EMO = cand cineva sufera din dragosta. astia mici nici puf la... nu au dar ei sunt emo laughing OMG sal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce aveti mai cu ei.winking
Eu daca nu descopeream hip hop'ul, un gen de muzica care imi descrie problemele si ma ajuta sa trec peste, ramanea tot la rock, punk chatterbox.
Atata timp cat nu se omoara nimeni, nu se taie cu lama chatterbox care iti e problema cu ei?
E alegerea lorwinking.
Gusturile nu se discutawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii prostii si numai prostii.va spun eu se numesc emo care inseamna emotiv. da. cercei in nas, buza, spranceana. Da! nu-i frumos. mie unu nu-mi place.credeti-ma e o prostie.numa naspalentii iti pun cercei pe toata fata ca emo.credeti-ma nu faceti asa.va spun eu.si raspunsul la intrebare este, nu imi place e o prostieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.binebine gata destul pa.

| AlleHatesYou a răspuns:

Emo nu's neaparat astia care se imbraca in negru, cu breton pe'o parte. Aia true sunt cei care simt ura si nu dragoste. Care au trecut prin multe si nu sunt intelesi. Sunt putini astia emo pentru ca le e frica (cred eu) sa nu fie intelesi, iar mai apoi batjocoriti. Dupa parerea mea, emo rullz!