| andreidin a întrebat:

Ce parere aveti despre inaltimea de la politie de acum adica 1.65 barbati 1.6- femei? e mai convenabil decat cel de 1.7- barbati 1.65 femei?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i vorba de convenabil, este vorba ca si unii mai mici pot fi politisti mai buni decat unii mai inalti, in munca de politie conteaza mai mult calitatile psihice decat cele fizice, bineinteles cu exceptia celor de la interventie.

| Zuzazozo a răspuns:

Este mai bine, asa nu se mai fac discriminari, nu toata lumea este inalta.