| annempp a întrebat:

Ce parere aveti despre LGBT? Sunteti pro sau contra?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Sa faca ce vor, dar nu in public, ca mi se face greata

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Neutru

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu-mi pasa, sa faca ce vor.

| Justme1997 a răspuns:

Pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro sau contra ce?
nu pot fi pro sau contra unei comunități, n-are sens

| wpetterssone a răspuns:

Am înțeles că asexualii, cum sunt eu, fac parte din LGBT. Deci, cum aș putea să mă urăsc singur?
În plus, cei care au altă orientare sexuală nu pot să și-o schimbe pentru că nu este o alegerea, astfel te naști.
Cine vrea ca homosexualii să se schimbe le face rău. Ei nu se vor schimba, căci așa s-au născut, nu este o alegere.
Noi, cei care nu suntem astfel, putem doar să le dăm idei, însă este foarte greu, imposibil, să le schimbăm orientarea sexuală, însă modul de gândire putem.

| NikolasXD a răspuns:

Pro