| DARLINGx a întrebat:

Ce părere aveți despre maghiarii?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt oameni ca tine. Doar că au limba maternă maghiară.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt ok, in general mai profesionisti in orice ar face, fata de romani.
Daca esti amabil cu ei, sunt foarte amabili cu tine.

| T0T a răspuns:

Mulți își cunosc limba mai bine decât și-o cunosc românii pe a lor.

| Dismally a răspuns:

Foarte buna, sunt mult mai seriosi, mai civilizati, mai educati decat roamanii.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sunt oameni ca noi. O părere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt oameni la fel ca noi, doar ca puțin mai educați.

| timidu89 a răspuns:

Nu prea buna, pe mine și tata fie iertat, un grup de maghiari ne-au înjurat în fel și chip.

| Strwberrs a răspuns:

Maghiarii...ai vazut si tu ca toata lumea e de parere bunahappy

Eu nu-i condamn ca si mie imi place de ei, sunt politicosi unii.
Dar in trecut maghiarii ne-au atacat teritoriul, chiar daca acum, daca vezi un maghiar n-ai treaba cu el.

Întrebări recente