| Popescu_Eugen_1964 a întrebat:

Ce parere aveti despre mari personalitati de pe TPU care iti dau ignore si apoi cu marinimie iti acorda evaluari? Mie mi se par niste drosofile care se ascund dupa fusta lu' ma-sa ( pentru ca nu poti sa le spui nimic ) si arunca de acolo cu pietre.

44 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru Dorotheea21):

Ar fi ultimul lucru pe care trebuie sa ma supar eu. Te-ai atasat si devii protectiva, ai grija laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

Ma atasez de cine vreau. happy
Si da, am protejat cred ca doi useri de aici, tu insa nu ai nevoie. happy

| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru Dorotheea21):

Aha, ti-a placut si ti-a prins bine melodia si vrei alta. Apoi o sa vrei fiecare seara una noua. Am spus eu ca toate cadeti o pacoste pe om laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu o stiam, e foarte veche dar mi-a placut.
Poti sa imi mai pui o melodie inainte sa mergi la culcare, eu nu am somn.
Am venit de la o petrecere la 23:50, am si acum rochita pe mine, si un ciorap, deci, intampla-se orice. laughing
Incearca totusi sa nu-i mai jignesti pe astia "mici", nu rezolvi nimic facand-o, iar ei nu inteleg nimic. happy

| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru Dorotheea21):

Domnisoara s-a suit prin '85 in top la BBC si la Stockholm pe loc 1 si nu a dat-o nimeni jos 4 sapt. Tine cont ca aia nu pricepeau versurile, lucru f important mai ales pentru domnisoare.
https://www.youtube.com/watch?v=xZbKHDPPrrc

| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru Dorotheea21):

Deci te imbraci feminin uneori. Asta e bun, cred ca toata lumea e satula de fete in pantaloni. Deduc ca esti si multumita cu tine poate chiar mandra thinking

| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru T0T):

Tu nu esti baiat rau ca ti-am citit eu dosarul, doar o mai faci pe nebunul din cand in cand.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

laughing Am scris si pe TPU ca sunt narcisista, ce mai trebuie, sa scriu intr-un ziar?
La asta contribuie cei pe care ii am in jurul meu, in caz ca esti pregatit sa imi faci morala. big grin

| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru Dorotheea21):

Ok, atunci orice buna narcisista trebuie sa stie cum sa ofere unui barbat o bere. Invata cum se face -
https://www.youtube.com/watch?v=PkaveikyikE

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

laughing Tito and Tarantula. Ai niste gusturi... 10! happy
Iubesc sa-mi fie sarutate picioarele dar recunosc ca nu am oferit bere in felul asta, chiar daca stiu clipul de multi ani. happy

| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru Dorotheea21):

Ti-a luat mult sa votezi, ti-ai facut datoria patriotica?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Am votat pe la pranz.
ALDE, ca sa te scutesc. happy
Esti multumit de rezultate?

| UnderPressure a răspuns (pentru Dorotheea21):

Poti sa-mi zici cine au fost userii pe care i-ai protejat si de ce?
Nu pari o fata care sa ia pe cineva in brate.
Multumesc ca ai raspuns la ultimul mesaj. kiss

| Dorotheea21 a răspuns (pentru UnderPressure):

Nu vreau sa le dau numele.
Pe unul il iubesc, celalalt era un copil, cred ca atunci avea 12 ani.
Nu ai pentru ce.