| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Martori lui Iehova"?

5 răspunsuri:
| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Najpa rau de tot oamenii astia.Stiu cfa nu am dreptul sa critic dar nu poti sta cu mainile in san cand acesti...sa nu mai zic eu ceva fura oamenii! Vorba lui IIsusbig grinoamne iarta-le ca nu stiu ce fac!

| annammaryya a răspuns:

Sincera sa fiu eu le zic Martorii lui Peste.Ma enerveaza rau de tot mai ales ca una din colege e si ea nu afce religie si isi face tema in ora aia si imi afce in ciuda.

Oamenii aia sunt in majoritatea cazurilor fara ca ca n-au ec afce si stau pe strazi impartin hartii.(la cat citesc eu daca imi intainde unu o revista din aceea i-o dau de cap)

| SM_9305 a răspuns:

Brrrrrrrrrrrr...

| Izzi_8918 a răspuns:

Doamne rolling on the floor Ieha inseaman Dumnezeu happy. Asa sunt. Bravo lor. happy