| Parintele a întrebat:

Ce parere aveti despre mobila din PFL, pal?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Arata bine, insa nu e stabila si de calitatehappy

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O mobila de calitate...foarte proasta.

lolita
| lolita a răspuns:

Este atat de buna incat nici moliile nu o vor, stiu pe cineva care are moila din lemn si are gandaci, cei de la deratizare au zis ca unica solutie este sa cumpere o mobila mai ieftina care nu este din lemn.

| Ben. a răspuns:

No monney, no wood. pfl no good.ne descurcam cu ce putem...

| danutza a răspuns:

Din cate stiu este considerata ca fiind de buna calitate respectiv pretul este unul avantajos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte buna pentru un foc de tabara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de bugetul fiecaruia. Dar lemnul masiv arata si mai bine si te tine o viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobila pe care mi-am facut-o la comanda pentru firma este din pal melaminat si este foarte solida si frumoasa.

| johnny84 a răspuns:

In primul rand e mai ieftina dar nu asa de buna ca cea din lemn masiv binenteles care poate rezista mult mai mult.Insa nu-si permite lumea sa cumpere asa ca de aia sa inventat PFL-ul!