| ejaxz a întrebat:

Ce parere aveti despre prostitutia din muzica romaneasca?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Exemple?batting eyelashes

mira
| mira a răspuns:

Termenul este cam dur, dar este clar ca se promoveaza pe baza de interese pecuniare nonvalorile.

| sorin a răspuns:

A existat, exista si v a exista.

| pepe a răspuns:

Poţi să dai exemple mai concrete, să ştiu şi eu pe cine să nu mai ascult. Nu cred exemplele de genul "mi-a spus cineva că a auzit pe altcineva că solista X se oferă pentru...".

| pisika a răspuns:

Hmm.atata timp cat e legala...
laughing

| dulcika a răspuns:

Buna.

rolling on the floorrolling on the floor, mai intai da-mi voie sa rad...si apoi...
prostitutisa nu este numai in muzica, este peste tot, cat despre parerea mea despre...este rusinos pentru toata tara nostra!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai din muzica? Pai e peste tot.