| ColorfullKiiid a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica romanesca hip-hop?

4 răspunsuri:
| tania77 a răspuns:

Buna, mie imi place hip-hop, ascult des acest gen de muzica, pentru unii acest gen pare vulgar dar spune adevarul crud, eu decat manele mai bine prefer hip-hop.Fiecare asculta ce vrea.

| bunker a răspuns:

Depinde dc te referi la cei mainstream sau la cei care nu sunt inca mainstream, caci sunt cam 2 genuri diferite

| Cromasston a răspuns:

Melodiile hip-hop vechi sunt super, dar astea noi cantate de puya sunt comerciale si nu-mi plac. Dar exista si melodii mai noi care merita ascultate(cantate de spike si guess who).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ascultat Puya - sus pe bar (grasu remix)? ia-o de pe http://www.azmp3.ro/9274/Puya+-+Vip+Dj+Grass+Rmx.html si ascult-o. e prea smechera