| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre o persoană care, printre principalele 3 motto-uri de viață, îl are și pe următorul:
"Eu nu pierd (niciodată), câștig mai târziu."
Motto spus atunci când ceva nu-i iese din prima dar ea insistă ca acel lucru să fie realizabil.
Ați considera-o mai mult ambițioasă, narcisistă sau imatură?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Poate sa i iasa sau nu dar nu se da batuta după prima înfrângere

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Că se auto programează pentru succesul viitor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Plictisitoare.
Oricine are motto-uri e plictisitor. Altfel nu si-ar descrie viata intr-o fraza.

| DonEduardo a răspuns:

Clar e ambitioasa. Daca toti am avea acest motto, am ajunge departe.