| Hyacinth a întrebat:

Ce părere aveți despre o persoana de pe TPU cu care nu ați interacționat sau ați interacționat dar cel mult ați făcut o remarcă pentru că a zis ceva greșit sau dubios și el după câteva luni îți spune "îți jur că te urăsc"?
E normal sa urăști oameni pe net?

10 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Păi ce să zic...
Și dacă mi-ar spune "îți jur că te iubesc" ar fi cam la fel... laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Nu știu dacă este sau nu este normal să urăști oameni pe net la modul ăsta, dar mi-as dori să îi pot aduce și eu la așa prag de disperare. Adică eu chiar încerc dar nu-mi iese.

| Nirvanaaa a răspuns:

Normal ca nu. Toată lumea aici poate avea opinii diferite și își poate exprima părerea sau sa îl corecteze pe celălalt dacă nu s-a exprimat corect. Nu ii cunosti personal, nu stii cine sunt acei oameni, deci nu prea e normal happy.

| Cheo0S a răspuns:

Dap e normal imi sunt foarte multe persoane pe aici antipatice.
Ce conteaza ce parere au altii? Parca ziceai o data ca esti tip, acum pui intrebari de femeie proasta.

Răspuns utilizator avertizat
| Cheo0S a răspuns (pentru Hyacinth):

"Ce părere aveți despre o persoana de pe TPU... "

Răspuns utilizator avertizat
| Cheo0S a răspuns (pentru Hyacinth):

Sa nu exageram.

Răspuns utilizator avertizat
| Czechoslovakia a răspuns:

laughing il dau in aia a lu maica sa