| Jayns a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care consuma alcool des? De ce fac asta?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu-i suport nici pe cei care beau bere. Ar trebui sa simt mila, ca inteleg ca au niste goluri, dar eh, daca lor nu le e mila de ei, mie de ce sa imi fie? Oamenii astia consuma resursele altora, din partea mea sa nu mai existe.

| oglindasultanului a răspuns:

Ii face sa se simta altfel. e rau sa fi viu cu senzori sanatosi intr-o lume atat de falsa si incurcata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din obișnuință și dezinteres(față de corpul lor, inclusiv neuronii). O părere de milă.