| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre oamenii timizi?

Răspuns Câştigător
| XxTerrorxX1 a răspuns:

Sunt oameni care nu ne arata ceva prin vorbe, ci prin fapte
Nu este ceva rau sa fii timid, chiar daca e greu sa cunosti persoane noi daca esti timid

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cum adică? Poate cineva să-şi facă o părere despre un on plecând de la faptul că e timid? Ce relevanţă are asta? Dacă-s mai mulţi e şi mai grav. laughing

| Inception a răspuns (pentru Gizăz):

Ce e un on? Invata sa scrii.
Cu cine ai facut romana, cu femeia de serviciu.

| fqwaf a răspuns:

La unele perosane le stă bine cu timiditatea, mai ales la fete. Unele persoane au cu șarm, dar alte persoane, chiar si la fete, devin foarte enervante cu acest lucur.

| MamaBoss a răspuns:

Cei timizi au o personalitate puternica!
Insa, in societatea de astazi o persoana timida este acceptata mai greu/
Deci ar trebui sa fie un pic mai curajoasa si mai deschisa