| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce parere aveti despre pedofili,homosexuali,relatii sexuale intre frati, zoofili?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Salut Ahmed.
Ce părere să am. Fiecare cu dorințele lui/ei.
Dacă vine vorba de incest asta este caz penal, și am o părere foarte proastă, dezgustătoare.

Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Homosexualii sunt o minorotate sexuala si trebuie tratati ca atare.Sunt destule persoane publice care si-au recunoscut orintarea sexuala si sunt bine vazuti in socientate pentru ceea ce fac ei, nu pentru viata privata.
Cu pedofilii, relatiile sexuale intre frati si zoofili, deja este alta poveste. Legea ii va pedepsi in cele din urma!

| LoveSleep a răspuns:

Cu pedofili și zoofili sunt de acord.

| Doub a răspuns:

Pedo, mrrr. blushing

| J0B0MAT a răspuns:

Cu pedofilii, zoofilii si relatiile sexuale intre frati nu sunt de acord. Cu homosexualii n-am nimic.

| oprescudorin11 a răspuns:

Am o parere distanta. In istoria lumii au fost tolerate toate (egiptul antic, babilon, Zair, etc.)
Morala crestineasca le interzice, mie personal nu-mi plac.
Sunt fenomene de extrema morala care in toata istoria lumii nu au putut fi realmente interzise, stapanite.
Ce pot spune este doar ca unii le considera normale, altii le condamna.
Daca nu ajunge un fenomen de manifestare de masa (spre exemplu : toate caprele din Romania au fost violate de ciobanii din Covasna, atunci nu e tema de grija!
Nefiind o problema care sa puna ingrijorator in pericol existenta speciei umane, pe care vrem sa o protejam, ne putem preface ca nu vedem.
Daca, insa toata lumea va prefera oricare din aceste practici, iar nu trebuie sa ne facem griji! Inseamna ca trebuie sa disparem!

| gemeni6226 a răspuns:

E sodoma si gomora.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Mai tălâmb și mai creștinesc de atât nu se putea.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alt raspuns nici nu putea da cineva ca tine care crede in opusul a ceea ce cred eu, si din poza de profil se si vede asta.Eu asta cred chiar si suport consecintele unor comentarii cum ar fi ca al tau dar sa nu crezi ca ma doare! Doar imi pare foarte rau pentru tine ca ai ajus de partea lui Darth Vader.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Boo!

Sper că nu ai făcut infarct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedofilii- BANG
Homosexualii- treaba lor, nu fac rău nimănui.
Relaţiile sexuale între fraţi- BANG şi BANG.
Zoofilii- Beeeang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o singură părere: " e treaba lor ".

| liviu890 a răspuns:

Cu pedofilii si zoofilii nu sunt de acord. Cu homesexualii si cu relatiile sexuale intre frati e alta treaba. Daca 2 barbati se iubesc, nu am nici o problema, sa faca ce vor ei atata timp cat nu ma deranjeaza pe mine. La fel si cu fratii. Daca ei se iubesc reciproc, nu au decat sa o faca. Cine sunt eu sa le interzic lor ce sa faca cu viata lor privata? Daca nu ma deranjeaza cu nimic, nu au decat sa faca ce vor ei in intimitatea lor.

| MrLucas a răspuns:

Teribile boli...iti dai seama cat de afectat este creierul atunci cand tu ca barbat gasesti un alt barbat sau un animal atragator in schimbul unei femei? Condoleante.

| Stefxn a răspuns:

Tine de mentalitatea fiecaruia, atat timp cat nu comit un abuz pot fi persoane normale ca noi ceilalti daca vor, zoofilii mi se par destul de retardati totusi tongue

| MaybeJustMe a răspuns:

Intre frati, cat timp sunt de sex opus, nu comentez.
Pedofili, homo, zoofili... ce pot sa zic, fiecare cat il duce mintea, dar pana la urma si ei sunt oameni, si ei zic: "Cum pot iubi alti persoanele de sex opus, sau de acelasi sex" etc etc.

Răspuns utilizator avertizat
| niki1003 a răspuns:

1. pedofilii sunt si ei oameni si nu cred ca de fiecare data ei sunt vinovati. exista si fete care plac baieti mai mari decat ei pentru ca unii baieti de varsta lor nu stiu cum sa vorbeasca si sa se comporte cu o fata.
2.homosexualii au punctul lor de vedere si parerea mea este ca nimeni nu trebuie sa-i judece. dar din pacate exista o mare discrimainare si de aceea majoritatea homosexualilor sunt nevoiti sa se ascunda.
3. relatiile sexuale intre frati sunt ceva ingrozitor din punctul meu de vedere pentru ca fratia este sfanta si chiar nu stiu cum pot sa se culce acei oameni noaptea adica nu au nici cea mai vaga idee ca asta poate afecta psihica lor si punctul de vedere catre familie.

| Anonimuserr a răspuns (pentru niki1003):

Dacă este de comun acord şi sunt conştient că există relaţii între fete de 17 ani şi băieţi de 18 e în regulă. Nu văd unde ar fi pedofilia băiatul fiind major şi fata minoră sau invers.
Sau fată de 16 ani băiat de 18, 19 ani. Aici e de discutat mai mult. Teoretic e, practic nu prea e. Poate fi considerată pedofilie. Conform legii este. Minoră+major sau minor+majoră.
Dar atâta timp cât fata a implinit 18 ani sau băiatul poate avea relaţii iubită iubit cu oricine mai mare ca el.
Dacă se plac se iubesc e în regulă. Bine pedofilie se referă mai mult la cei mai în vârstă 40 de ani care au relaţii cu minore de 15 ani 12 ani 10 ani.