| LikeACandyxD a întrebat:

Ce parere aveti despre pedofili?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Specimene. Voiam sa zic oameni dereglati, dereglati sunt, dar oameni nu. Nu ma refer la persoanele intre care exista o diferenta mica de varsta, ca lumea si pe astia in considera.
As vrea sa apara un aparat care detecteaza dereglarile de genul si sa-i impuste cineva big grin

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În opinia mea, sunt scursurile societății și legalizarea hereluirii în cazul lor ar fi o soluție ideală.

| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa li se taie carnoiul.

| harciog a răspuns:

Impuscati in stilul executiilor rusesti.

| elyssa20 a răspuns:

Hmmmm,dereglati la cap, bolnavi psihic..., ce le-as face...Chinuri,chinuri

| pyma a răspuns:

N-ai haz.

| LikeACandyxD explică (pentru pyma):

Nu am incercat sa fiu amuzanta

| Reek54 a răspuns:

Oameni frustrati, dementi..care nu gandesc, nici nu stiu daca ii pot numi oameni.

| BroascaCuElice a răspuns:

Afară plouăhappy

| BiuL a răspuns:

Sunt oameni bolnavi psihic. Nicicum nu-mi pot imagina cum te pot atrage niste copii, in fine, eu zic ca merita castrati.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu ma intereseaza de ei.

| eurynomus a răspuns:

Treaba e sunt f multi pe planeta si implicit in Romania si daca vreti sa vedeti o chestie interesanta intrati pe un chat cu un nimic care sa specifice sa zicem ca aveti 10 ani si sa vedeti cati dezaxati o sa intre si ce o sa va propuna. Nashpa rau cu astia

| invisibleboy a răspuns:

Le dau ****.

| olivikkka a răspuns:

Le-as taia cu foarfeca tot ce au mai scum as face friptura si eas hrani cu dinsa, ei strica viata la niste copii nevinovati

| 현주 a răspuns:

De ce? Vrei să devii şi tu?

| andreeaemilia a răspuns:

Sincer de ce pui intrebari asa ciudate? Tu ce parere ai?

| Robin258 a răspuns:

Castrati cu drujba!

| Kapown a răspuns:

Oameni care te ademenesc cu un suc si niste bomboane imagineare restul e istorie