| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile sexuale intre frati biologici?

14 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu am o părere bună, este un păcat.

| Liviu a răspuns:

Daca nu fac copii mi se pare oarecum intelegator. Daca nu ii vede lumea si sunt doar pofte, nimic mai mult e ok.Insa e cam greu sa te abtii, si gelozia e la un pas. laughing Acum o sa ziceti ca is 'crazy' insa sunt open mind.Intre frati ar fi ok, insa sa nu se alfe, asta e cel mai important.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probleme psihice

| T0T a răspuns:

Cred ca sunt sngurul care are o parere indiferenta. Atat timp cat este protejat, in rest e in regula sa faca fiecare ce simte.

| Fatamuntilor a răspuns:

INCEST! Este pedepsit de lege!

| Doub a răspuns:

Incest, probleme psihice, prostie, penibilitate, pacat... vrei sa mai continui?

| Wøodenpints a răspuns:

Între frați, scârbos și gay.
Între frate și soră, ok.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ntz ntz ntz... Incest

| RobertMoon a răspuns:

Nu e un lucru prea bun, dar pana la urma urmei la o adica.

| Eduard619 a răspuns:

Doamne fereste cum sa faci ma asa ceva...bine daca nu poti sa te abtii...:/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O părere rea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare firesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o intrebare delicata :
stiintific, nevoia de a recurge la un act sexual este o normalitate in sensul ca este biologic, insa a intretine relatii intime intre frate si sora, este greu de explicat deoarece lucrul acesta contravine bunului simt
in urma comentariilor lasate de antevorbitorii acestui subiect, consider a se evita relatiile intime de acest gen deoarece exista riscul social-sa fii denigrat
riscul legal- legea condamna incestul
riscul constiintei-sa ai mustrari pe termen lung
alte riscuri- sarcina nedorita, riscuri sunt. oricat ar fi situatia de tainuita, riscurile apar la orice pas atunci cand doi :frate si sora decurg la acest lucru
Mai multe nu stiu ce sa zic...va multumesc

| KraddyQ a răspuns:

Ceva de genu "mom and son" wtf?