| Ceasul_4818 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care vor sa agate persoane sincere (se stie cine) da de fapt se culca cu alti? (si nu orice fel de sex ...nu ma refer la oral sau anal ci la sexhardcore. Care-i parerea voastra?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai probleme la mansarda.

| Malphas a răspuns:

laughing Esti bolnav.

| Borgir a răspuns:

Bine ca nu fac sex grindcore ca cine stie ce iesea:))aaaaaa stai asa sa dau si un link sa vezi cam cum la e ma refer http://www.youtube.com/watch?v=4RHkryoSGp8

| SameMistake a răspuns:

1. Nu, pe bune, chiar crezi ca stim toti despre cine e vorba? Adica, gandeste-te si tu putin, si ia vezi, cat de mare e lumea asta?
2. Ti-as da un raspuns la intrebare, dar daca ti l-as da, ar fi pe masura intrebarii tale asa ca mai bine nu ne intereseaza raspunsul meu.
PS: Invata sa scrii corect romaneste:-)
PS2: Ca sa nu zici ca ti-am dat un raspuns fara raspuns, m-am bagat doar pentru ca mi s-a parut penibil ca ai zis "cred ca stiti toti despre cine e vorba".
In fine. Succes in continuare.