| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre orarul de la scoala voastra?
Ce modificari ati face la el daca ati putea? :}

5 răspunsuri:
| HinnaBunneh a răspuns:

Ce intrebare stupida.

| Ballet a răspuns (pentru HinnaBunneh):

De ce? Pentru ca nu este despre Metin si Statutsuri? Sincer, voiam niste raspunsuri inteligente, daca nu esti capabila, nu raspunde. (:
Daca ti se pare ca este pentru scoala, nu este asa. Am vrut sa vad ce parere au elevii despre cum sunt organizate orarele claselor, probabil pentru ca eu nu prea sunt multumita de al meu.
Am dreptul sa pun orice intrebare daca nu incalca regulile.

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Oribil! 3 zile avem d la 7.30. luni avem 2 ore de rom, 2 ore de mate, chimie si tehologie! eu as inlatura ora de civica, mate, engleza, franceza si fizica si chimie
! as lasa doar bio, romana, sport, dirigentie si tote materiioe usoare laughing

| BluX a răspuns:

Este un orar supeer. cred ca avem cel mai bun orar din scoala nu as schimba nimic la el deoarece nu il pot face mai bun de atat, in schimb as mai adauga niste ore de sport daca as putea big grin

| mpeacelove a răspuns:

Pai eu as pune mai multe lectii de educatie pentru sanatate, de ed fizica, de istorie,, de romana, in rest e ok, si as pune doar o matem pe saptamana