| SkenWell a întrebat:

Salut,ce părere aveți de site-ul Flip.ro,as vrea sa cumpăr un IPhone și as vrea sa știu dacă e cât de cât ok.

Răspuns Câştigător
| Tedds a răspuns:

Salut! Este de incredere site-ul, telefoanele sunt verificate si ofera si garantie.
Eu am comandat de pe link-ul asta pentru ca ai reducere sau ceva in plus, nu stiu cat e valabila dar poate te ajuta:

https://bit.ly/3t03Rlv

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mirel4412 a răspuns:

Recomand site ul, are niste preturi foarte ok si telefoanele sunt verificate. In recomand doar la cumparare, ca la vandut iti da foarte putin pe telefon.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu am o părere exactă despre acest site. Am prieteni care și-au cumpărat telefoane de aici și au ajuns să se defecteze cumva după o lună sau două. In orice caz, ai garanție, deci merită să încerci. Dacă dorești să iei un iPhone de la 8 în jos, renunță.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Salut! Am cumpărat doar o singură dată de pe flip.ro un Iphone 5s. Telefonul era în condiția estetică foarte bun. Ce pot să spun era ok estetic și funcțional 100%. Eu recomand flip.ro, o să mai cumpăr telefoane de la ei în viitor.