| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce părere aveți despre SUA?

34 răspunsuri:
| relian a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu ai cu cine,sa ce anume? Pai tu daca vii doara cu chestii citite pe maidan ce discutii poti avea.
Daca eu o tiu de coarne si tu spui cai ciuta,,vorba ta nu prea mai avem ce discuta laughing nu am cu cine,tu te bazezi doara pe vorbe goale,nimic concret,dovezi zero.
Tu si alti ca tine deja sunteti pierduti, indoctrinati, nu va mai poate salva nimeni laughing dar nu-i vina voastra, asa se intampla atunci cand cresti de mic si tot timpul ti se baga sub gusa ce vor aia sa vedeti, sa auziti si asa mai departe.
Dar asta e, las ca e bun si asa rau laughing
Bafta si tine-o tot asa ca o tii bine

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru relian):

Puisor, eu ti-am dat linkuri de pe site-uri oficiale ale USA privind importurile/exporturile si tu ma iei cu ale tale si zici ca EU sunt indoctrinat.

| relian a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Stii vorba aia "multi vad,putini pricep"? Cam asta esti tu laughing sincer credeam ca te duce dovleacu ala ceva mai mult,dar am crezut gresit laughing acu vii si ma iei cu importuri si exporturi laughing de parca astea ar avea vreo relevanta cu ce discutam noi.
Cred sa nu zic cas sigur,tie si daca iti desenez tot nu poti pricepe,nu stiu de ce, ori atat poti, ori vrei sa fie ori sa iasa ca tine laughing
Deci imi pare rau nu mai am timp si de desene laughing
Ca idee export inseamna orice trimite o tara in afara granitelor sale, indiferent ca e conceptie proprie ori ca fac acele produse pentru altcineva, tot export se numeste.
Mai mult de atat ce vrei? Raspunde la o intrebare simpla.Mercedes,BMW is masini africane? Raspunde la intrebarea asta apoi is lamurit deplin cu tine, deja is lamurit de pe acum laughing
O sa raspunzi ca is masini germane.Ok atunci cum de le face Africa? De ce nu spui cas masini africane? Ba mai mult pe aceste masini, sau unele din ele scrie clar Made in South Africa.
Deci dupa tine aceste masini is africane corect? Tataie eu zic ca esti cam obosit, mai bine ai lua o pauza ceva laughing
Vii pe aici si incerci sa te dai mai mare decat esti si mai destept decat pari laughing dar sincer iti zic nu e cine stie ce de capu tau.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru relian):

Ma bucur ca ai spulberat orice dubii cum ca ai fi mai inteligent ca o euglena. Conform logicii tale, daca o tara e plina de birouri de proiectare si sedii de corporatii, insa toate joburile mid- si low-end le exporta in alte parti, timp in care geme de somaj si chiar angajati care se zbat cu doua joburi si tot apeleaza la food stamps, e ok si tara aia e cea mai puternica de pe planeta. Foarte logic, ce sa zic, esti un jupin, bravos!