| Jorgibusn029 a întrebat:

Ce părere aveți despre testele de sarcina SURE CKECK la 16 lei sunt sigure 100%?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Sure Check? Nici un test de genul nu este 100% sigur. Sunt totusi in jur 99% sigure(fie el Sure Check, Barza, Clear Bule, etc.), daca nu ma insel acest lucru este mentionat chiar pe amblaj.
Pentru un rezultat cat mai sigur la astfel de teste este indicat sa se mai faca un test dupa 2-3 zile de la cel initial.
Stiu, nu sunt femeie dar ceea ce ai intrebat este o informatie de baza iar din opinile altor persoane experienta a fost buna cu acest test de sarcina. Sunt totusi mereu exceptii.