| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce părere aveți despre toată hărmălaia asta cu Răzvan Ciobanu?

Eu sinceră să fiu, nu prea-s cu moda, chiar dacă-s fată, nu mă interesează tongue felul meu de a fi tongue
Așa că m-a enervat moartea ăstuia și știrile...

Răspuns Câştigător
| Delcatty a răspuns:

Imi pare rau. Condoleante.
Cel mai rau imi pare ca se creeaza o ocazie de propaganda pro/contra gay, pro/contra droguri, pro/contra nu-stiu-ce de parca el ar fi un simbol pentru toti oamenii gay sau consumatori de substante psihoactive.
Ar fi frumos sa fie mai multa liniste pe subiect desi, data fiind natura disputabila, ma indoiesc ca se va intampla.