| 0IoAnA0 a întrebat:

Slaut TPU!happy Ce parere aveti despre Tutu Adrian?:X

6 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

O parere nemaipomenita:X
Il sustin 100% pentru ca merita prin cate a trecut si s-a ridicatsadchiar imi pare rau pentru el si merita o sansa pentru talentul lui:X
Asa ca hai sa-l votam cat va fi nevoie! Sa`l ajutam pe Eminemul nostru!
Compune, canta, danseaza...mare talent!:X

| dumitruanca17 a răspuns:

Hei`!
Este superrr talentat si imi place optimismul lui tinand cont de faptul ca i`au murit ambiiparintzi sad`!
Plus ca e si ff frumo blushing love struck`!

| Cory_1336 a răspuns:

E un baiat talentat si popular.mi e imi place de el

| adelynaa a răspuns:

Adrian este un tanar care a trecut intr-adevar prin multe si a avut o putere extraordinara ca sa treaca peste acele momente grele din viata lui... putere pe care nu toti o au. nu cred ca multa lume ar face ceea ce a facut el aici ma refer ca a avut curaj si s-a deschis... inca se vede in ochii lui ca sufera si este ffft. sincer si deschis si asta ii de apreciat pentru ca nu multa lume se deschide in felul in care a facut'o el.
parerea mea este ca el chiar merita sa castige pentru ca intr-adevar are un talent extraordinar... canta ft. bine si cel mai dem de apreciat este ca fiecare melodie pe care o canta este compusa de el si practic prin melodii isi spune povesteste propia viata si cel mai IMPORTANT ESTE CA IN FIECARE MELODIE EL NE TRANSMITE UN MESAJ si nu mesaje oarecare ci o lectie de viata.

| cristina_9458 a răspuns:

Un baiat talentat, foarte talentat, dragut si sunt sigura ca va castiga finala deoarece cred in puteri lui

| deutzika a răspuns:

A fost cel mai tare dintre toti si ma bucur ca a castigat si sper sa aiba success in continuare si chiar cred ca e cel mai talentat roman (Si cel mai frumos bine asta ramane intre noilaughing