| alissa6 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca Adrian Tutu a castigat?(sincer)

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

Sunt de acord dcu tine, Si eu l-am votat. Sincera sa fiu, mi se pare ca are talent presa mult inca, si canta si compune si danseaza. Hai sa spunemc a a canta rap este ceva mai usurel, pentru. cei ce au voce, insa celelalte doua pe mine m-au impresioant la maxim. Merita sa castige, si spun asta chiar daca o sa primesc la stupizi cu miile, insa imi sustin parerea.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa parerea mea, castigator trebuia sa fie Narcis.A fost un concurs de talente,nu de cazuri sociale! Pentru asta exista "Dansez pentru tine".Dar, la fel ca si in Marea Britanie sau SUA, cei mai talentati au iesit pe locul doi! Si de cei de pe locul intai nu a mai auzit nimeni nimic iar cei de pe locul doi sunt celebrii (Susan Boyle in Anglia si o fetita de 10 ani cu voce de inger in SUA). Sunt sigura ca si aici se va intampla la fel! Macar daca castigatorul de la noi isi va folosi banii pentru educatia lui, pentru studii muzicale si nu pentru a-si zugravi casa sau sa-si cumpere o masina!

| Radioactive a răspuns:

Nu-mi surade! Nu m-am impacat eu. Stiam ca romanii au mila, dar nici chiar asa!

| Radioactive a răspuns:

Toatl de acord cu Elianna! Il sustineam pe Narcis, l-am votat dar de cand am vazut valul de intrebari de pe TPU in care toti spunea ca il voteaza pe Adrian, mi-am dat seama de ce se va intampla. In orice caz, telentul lui Iustin nu va fi ignorat!

| TSO7 a răspuns:

Nu am nimic cu faptul ca Adrian Tutu a castigat. Toti care au ajuns in finala meritau sa castige dar mie mi-a placut de baiatul cu mingea si de Ballance, dar fiecare cu parerea lui. Eu i-as alege pe ei pentru ca imi place fotbalul si am inteles ca cei de la Ballance au muncit foarte mult pentru a ajunge la aceste performante.

| Ella_1621 a răspuns:

De ce spuneti voi ca a fost vorba de mila? problema e ca in ziua de azi nu prea sunt multi ce prefera genul de muzica pe care il canta Iustin si oricum.si pentru a canta iti trebuie talent ca nu toata lumea poatewinking...mie una imi pare bine ca a castigat adi si l-am votat pentru ca a stiut ce sa transmita prin versurile luiwinking

| RoxXxiIi a răspuns:

Ieu ma bucuuurlove struck
Lam votat=p~!