| alinamariaiancu a întrebat:

Hi! as vrea si eu sa stiu ce parere aveti despre Adrian Tutu :X?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna, in primul rand vreau sa zic ca eu il apreciez pe Adrian,pntru ca a trecut prin multe greutati,siá pierdut parintii,si pntru a le aduce lor un omagiu, si pentru a fii mandrii de el de acolo de sus, a avut ambitia sa konkureze la Romanii au talent. Dumnezeu i-a dat si lui o bukurie. daca tot ia luat parintii.rusine sa le fie celor care il judeka si il jignesk.voi nu stiti ce este in sufletul lui.

| Bojthe a răspuns:

Mie personal nu imi place dar nu comentez cum au facut ceilalti utilizatori la adresa carora asculta:
am sa imi spun parerea mea strict personala si am so si argumentez( sper sa fie fara suparare)
;;): este un "copil" care la aceea emisiune la care a iesit castigator nu s-a bazat numai pe talent ci si pe "romanul vietii lui"ceea ce mie nu mi se pare in regula.Prin castigul lui ni s-a demonstrat ce se promoveaza in acest momoent in Romania( bombe secsi;;) DH...) mie PERSONAL mi s-ar fi parut corect sa castige iustin Narcis Ianau.In ramonia sunt cateva succese si sincer nu cred ca adrian va fi unul dintre ele uite: http://www.youtube.com/watch?v=4QkOILgEZ0E fa si tu o comparatie
oricum sper sa nu se fi suparat nimeni din pricina raspunsului meu:)
numai bine;;) Bibi

| Genuitoarea a răspuns:

Foarte frumoss, chipes si talentat. imi place cum canta si a meritat sa castige. dar in acelasi timp. cam prefacut si nu imi plc ca sa folosit de faza cu parintii lui pentru a castiga. mda. whatever. oh go on bun orkm :Xbig grin

| emokyda98 a răspuns:

Pai...un tip foarte dragut:X
talentat
frumos
care stie sa se faca placut
care a trecut prin multe greutatzi

| andrrei08 a răspuns:

Oo Doamne, daca ai sti ce cearta ai pornit.laughing o sa vina multe raspunsuri. eu personal nu il suport, are o fata de om talamb, nicidecum de rapper sau ce vrea el sa fie. Nu are talent, asta poate oricine, pot face si eu chiar mult mai bine(fara pic de exagerare). A primit mila poporului roman, DAR sa fie inteles, nu a fost pentru talentul lui, a fost pentru situatia lui. aa, si pisdutele de 14-17 ani care nu au inteles ideea concursului si in care urla hormonii... mi-e cam mila de ele, le trebuie putina minte saracelehappy A fost votat de generatia messenger/facebook.

| sAlexandru a răspuns:

Un cocalar care nu are treaba cu muzica. A cersit cei 120.000 euro nu i-a castigat. Asculta noile melodii ale lui si iti vei da seama ca nu are deloc talent.