| magicianul19 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatorul citat: nu ceea ce se intampla in jurul tau determina sanatatea sau buna dispozitie ci doar ceea ce se intampla in interiorul tau? o zi buna!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Asta e clar.Tocmai de aici nepotrivirile de opinii. Vorba lui Paler:doi oameni pot sa se uite la acelasi lucru si sa vada doua chestii total diferite. Daca iti e bine, iti vine sa ii imbratisezi pe toti care ii intalnesti. Daca esti trist si pe deasupra si mai ploua, te paste o stare melodramatica temporara

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ce maninci aia estiwinking