| mdaria a întrebat:

Ce părere aveţi despre vise? Am găsit un site unde scrie că visele sunt mesaje primite în timpul somnului ( http://lumeaviselor.co.cc/ ).
Voi credeţi în vise?

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Pai, intr-o noapte am visat ca am alunecat in baie si am daramat un dulapior, in dimineata aceea, cand am facut baie, am alunecat si am daramat un dulapior,
nu stiu daca a fost pura coincidentza sau chiar avea vreo legatura
in alte noptzi am visat niste chestii pe care le-am vazut la stiri chiar in diminetza aia... vorbesc serios!

1 răspuns:
| liveincolors a răspuns:

Daca visez ceva in mod repetat, am o oarecare teama ca se va intampla, dar in general nu cred.