| TiffanyxSxColor a întrebat:

As vrea si eu sa vad ce parere aveti! Credeti ca visele pot deveni realitate?! Eu una cred. dar unele vise nu toate! Doar o mica parere din partea voastra!happy

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Te sustin IN TOTALITATE, nimic nu e IMPOSIBIL nici macar unele vise.Asa ca ...continua sa visezi si sa speri pentru ca se poate sa devina realitate happy
SUCCES!happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand visezi creierul produce o serie de imagini ceea ce vezi tu noaptea si ziua creierul le reproduce in vis dar in mod diferit (ca un cosmar sau ceva frumos). Si nu pot deveni realitate, si expertii zic noi cu ochii nu vedem ci cu creierul ochiul e doar un canal care transmite imaginea catre creier

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat
sigur pot deveni!

| rebecutza15 a răspuns:

Da unele vise chiar pot deveni realitate si mai mult de atat asta se poate intampla fara ca tu sa iti dai seama. Tine cont de orice lucru si cand poti fructifica-l...crede in vise, crede in inplinirea lor!:-x