| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre zicala: "O femeie cu incredere in sine nu isi arata trupul dezbracat, ci fata nemachiata"?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Suna ca un banc din categoria amuzante! Femeile neincrezatoare in sine incerca sa iasa in evidenta prin diferite forme ale corpului si fel si fel de machiajuri! O femeie increzatoare in sine n-are nevoie nici de machiajuri si nici sa-si arate trupul gol, probabil uraste superficilitateahee hee

| HighByTheBeach a răspuns:

Acest proverb ne invata multe!

| adelina899 a răspuns:

Ce.mi place proverbul asta sau zicala ce o fi e prima data cand il aud si e genial. Cata dreptate si adev poate sa aibastraight face