| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti fete/baieti care au profilul pe privat pe Instagram, daca vor follow la ce il mai pun pe privat sau vor sa se laude?

3 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Am o parere proasta despre oricine are cont pe porcaria aia.

| DeathOfDreams a răspuns:

Selecție. E o diferență între a selecta cine să-ți vadă profilul și în a-ți vedea toată lumea postările.

Nu m-a interesat niciodată cine-mi dă follow, sau câți am. Dar niciodată n-o să-mi deselectez opțiunea privată și mereu voi selecta cererile.

| IAR a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Cum selectezi, ce anume nu-ti place de nu accepti follow de la o persoana?