| DaRK_8670 a întrebat:

Ce parere aveti o sa fie sfirsitul lumii in 2012?

4 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Da, o să murim înecați în saliva lui Gâdzila.batting eyelashes
'Aide mă, cine dracu crede în prostiile alea? straight face

| MissxD a răspuns:

Nu cred... daca ar fi nu ar mai avea rost sa mai muncim, invatam si sa ne creem un viitor. Deci nu big grin Parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa.exact asa cum a fost si in 2011 :-si mai tii minte cand a picat cerul?
Dar cand ne-a inghitit un uragan?
Sau cand a cazut cometa pe pamantrolling on the floor
Ce mai amintiri, nu-i asa?laughing
Daca ar fi dupa asta, cred ca s-a sfarsit de muult lumeaoh go on de vreo 6/7 ori numai in 2011laughing.
Nu va fi nimicoh go on.

| bytzy09 a răspuns:

Da o sa fie sfarsitu... o sa castig eu la loto cel mai mare premiu din istorie si o sa cumpar tot, tot, tot rolling on the floor)) sa te astepti la ce e mai rau laughing)winking