anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Vreau sa-mi surprind prietena intr-un fel inedit, si m-am gandit ca in timp c doarme, spre dimineata, sa o trezesc cu o soapta si un trandafir. Asta presupune sa intru la ea in casa, fara ca ea sa stie (s-a aranjat) si apoi sa intru in camera ei. Credeti ca ii violez in vreun fel intimitatea in felul acesta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun eu o surpriza pentru ea, ceva c am facut si eu la randul meu si crede-ma, a avut mare efect. La mine s tot plangea iubita ca nu am niciun motiv sa o iubesc, ca o fata ca ea nu merita sa fie iubita, si mai multe, c e drept, erau niste probleme destul d serioase atunci, dar.nu conteaza asta.Asa ca cum sa-i spun eu ca o iubesc si ca am mult mai multe motive? Totul t va costa in jur d 20 lei. M-am dus la un magazin, am qmparat 100 d baloane, p care eu singurel le-am umflat(kestie care preupune sa nu fumezi big grin ), apoi cu un marker am scris p fiecare balon cate un motiv pentru care o iubesc. Poti scrie orice, banalitati, intamplari din viata voastra(e d recomandat) sau daca nu, poti kuta p net niste declaratii, dar crede-ma, cu cat e mai adevarat ceea scrii p ele si este legat d voi, cu atat mai mare va fi satisfactia. Poti scrie orice, de ex: "T iubesc pentru ca m-ai plimbat d mana prin tot Bucurestiul", T iubesc pentru ca sunt primul caruia ii dai msg d neata", etc, intelegi? Asa nu vei viola nicio intimitate, va putea fi cu acordul parintilor ei, pentru ca, crede-ma, le va place si lor, si o vei surprinde cum nimeni nu a mai facut-o. Baloanele ar trebui puse multe la vedere si cateva prin loqri in care ea le va descoperi p rand( in sifonier, la baie, sub pat, etc.) Succes!

0 răspunsuri: