| DavidFireboyDavid a întrebat:

Se apropie ziua fete pe care o plac si ea nu stie asta. Ma gandeam sa ma trezesc de dimineata(mai mult decat normal) ca sa fiu primul in clasa. De pe drum sa ii iau un trandafir si sa il pun in banca. Nu vreau sa afle ca eu am fost acela. Idee buna sau nu? Ce credeti?

6 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

Te-ai uitat la liceenii?
E mult mai romantic daca il dai personal si ii spui si ceva frumos!

| ℓσνє a răspuns:

Este o idee frumoasa, dar cred totusi ca ar trebui sa il dai personal, pentru ca s-ar putea sa ai surpriza sa creada ca e de la altu` si sa iasa nasol x_x laughing parerea mea. baftawinking

| RandomGirl a răspuns:

Este o idee foarte buna! Ai grija sa nu te vada colegii, ca dupa ce zici sigur sunt tipul care fac baza de tine.
Cred ca ar fi si mai dragut daca i-ai lasa un bilet, langa trandafir, pe care sa scrie "La multi ani! - un admirator secret" sau un mesaj dulce. Sigur o sa se simta speciala!
Ai grija! Nu te implica sentimental de la inceput pentru ca s-ar putea sa ai mult de suferit si chiar nu iti doresc asta! Incearca sa o cunosti bine, sa vezi ce parerea are despre baieti, despre relatii,(prin glume subtile) si sa te grabesti sa ii spui ce simti pentru ea, poate ca te place si ea de asemenea, poate ca iubeste pe altcineva, poate ca nu isi doreste o relatie acum. Sunt sigura ca nu ai vrea sa iti fie "suflata" de un tip "misto".
Cel mai bine e sa fii sincer cu ea, iti usurezi sufletul si stii ca ai incercat, nu are rost sa astepti asa, sa lasi timpul sa treaca, acum ati fi putut fi impreuna.
Iti doresc numai bine, multa iubire si noapte buna!happy

| YukiLove a răspuns:

E o idee super dragutsa, mi-ar placea enorm sa fiu acea fata, cred ca pe orice fata o astfel de surpriza ar facea-o sa se simta frumoasa, apreciata si iubita. Cred ca esti o persoana sensibila si romantica, nu stiu de ce nu vrei sa afle dar, ai putea macar sa lasi un biletel pe care sa-i urezi la multi ani si sa-i spui ca o placi, fara sa te semnezi daca nu vrei, oricum misterul o sa fie partea care o s-o farmece cel mai mult. Succes happy

| anonima94doll a răspuns:

Nu ar fi o idee mai buna sa o inviti undeva? sai dai si flori,? parerea mea...depinde deja citi ani ai

| heart11 a răspuns:

Ideea nu este rea, insa o alta parere daca se poate, sau mai bine o idee. eu zic sa-i iai trandafirul si sa il pui in minerul usii casei ei, sau nu stiu cumva cind va iesi pe usa sa pe poarta asta daca traieste la curte... Vaiiii, ai asa niste emotii, mie mi s-a facut asa cadou, si adica ti-l recomand, chiar e misto!winking