| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti de fetele acelea din Migo land cu nasul pe sus: de cate ori saluti ele spun"nu te stiu" si se cred mereu ele cele mai frumoase si cele mai tari. Trebuie sa stii o persoana ca sa fi prietena cu ea? Dovada: http://www.youtube.com/watch?v=OLQNe0f4frk
Nu va enerveaza atitudinea lor? Eu m-am saturat de aceste fete "populare".

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Panarame, eu speram sa fie din ce in ce mai putine, dar specimenele ca ele se inmultesc din pacate