| FD34567 a întrebat:

Ce parere aveti despre cele 2, 3,4 fete din fiecare clasa care au numai fite si se cred cele mai tari si mai frumoase si care sunt mereu impreuna?
Ati vrea sa fiti ca ele?
Aveti o astfel de gasca prezenta in clasa?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Fetele alea despre care vorbesti tu se numesc pitipoance si nu se merita sa discuti cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astfel de pitipoance sunt in fiecare clasa din intreaga lume asa ca..nu toate fetele ar vrea sa fie ca ele, dar cu siguranta toare ar vrea atentia care o au ele, asa si la baieti, la fel e peste tot

| SmileyQueen a răspuns:

Pai cum eu stau langa un exemplar de pitimonstru de-asta, stiu totul despre ele: secrete, farduri, telefoane si toate ca**turile. Alea vin cu tocuri de 10 cm (nu glumesc, am masurat) SI SUNTEM CLASA V.

| Byucc a răspuns:

Stiu despre ce tip de fete vorbesti. Sunt alea care sunt slabe ca niste paie si tipa daca le atingi pe ele sau telefonul. La mine in clasa nu stau impreuna ca nu prea se suporta. Nu as vrea sa fiu ca ele doamne fereste laughing