| lplostonyou a întrebat:

Ce pareri pro s-au contra aveti despre ``Testul de fidelitate`` de la TV?

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pune frate talkshow-uri de calitate, nu fac-uri. Eu, cand sunt acasa, ii interzic si mamei sa se uite la astfel de emisiuni. Am fapte, nu din auzite, ca aceste sunt falsuri. Dar daca doriti sa le faceti audienta, nu ma deranjeaza de moment ce nu ma uit la ele.
De asta toate emisiunile toate emisiunile de prost-gust rezista in Romania. Asa civilizatie, asa T. V. si parlament. Si cine se plange? Ahh, noi, aia desteptii si corectii. Ce era sa uit. Hai paaaa ma!

| monyk a răspuns:

Buna, pai asa e cum spun ceilalti, este o fictiune, dar totusi ma uit cand am timp si daca cumva din greseala vad ca e emisiunea, ma uit, desi e fictiune, ma amuza, si imi place cand vad cum se cearta, se bat, cum pun la cale cei inselati planurilaughing, si cand vine ispita si toti cedeazalaughing... oricum e interesant si ma amuz, chiar de e fals...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai exista? Nu am nicio tangenta cu asa ceva, nu merita sa imi storc neuronii cu asemenea subiect, din acest motiv nici nu ma apuc sa expli de ce mi se pare de ca**t. happy

| Ben. a răspuns:

Fukin' fake!

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Cu siguranta contra. Niste facaturi.nu merita sa te uiti la elehappy.

| DonGiovanni a răspuns:

Contra auzi tu sti ce e aia fictiune... fictiune=facatura, nu este real, regizat totul

| Georgix a răspuns:

Contra si dau si argumente.
In primul rand, asa cum au zis toti, e fictiune, iar in al doilea rand ce barbat ar refuza cand una i se arunca in brate...

Cand nu ai ce face te poti uita...sa te convingi de cat de prosti sunt unii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De serialul Elodia cind ne intrebi? Abia astept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mare prostie.eu cred ca totul e regizat ca sa faca antena 1 rating. e bun pentru botanisti adica cei care pun botul la asa ceva