| margaritar a întrebat:

Ce pastile de slabit eficiente cunoasteti?big grin chiar as avea nevoie straight face

42 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Hmmm.pastile? Heeeei domnisoara, nu-ti infecta trupul cu prostii. Du-te sa alergi, incearca o cura de slabire dar nu baga infectii in corp. Ce tot atata slabire, ca eu ma chinui sa ma ingrashee hee. Si pentru ce sa slabesti? Baietii stiu sa aprecieze si altceva decat fizicul. happy Lasa naibii pastilele si uite, fa-ti un program de alergat. Face bine la tot corpul si e foarte sanatos. happy

| Gigi_Gigi_1972 a răspuns (pentru Flav):

" Ce tot atata slabire "? Scuze ca iti zic dar nu foarte multa lume arata ca niste modele. Sunt foarte multe fete "grasute " care se simt prost in corpul lor.

| Flav a răspuns:

Trebuia sa mentii ritmul. Unele organisme se combat mai usor, altele mai greu. Repet, de ce mereu acest ghimpe de slabire? Fiindca nu se uita baietii la tine? Fiindca e la moda sa fii ''fotomodeala''? Stai linistita. Sunt destui baieti care judeca dupa suflet, dupa caracter si dupa inima. Iti faci mai mult rau cu incercarile de a da kilogramele jos. Nu stiu ce sfaturi sa-ti dau, dar la pastile n-as opta. Stii cum e, scapi de un ciorchine si dai de altul. Lasa timpul sa treaca. Incearca sa incepi un sport. Inot, volei, handbal, orice. Infrange-ti complexele. Asta-i cel mai important. Dupa totul va fi mai usor si se vor vedea si rezultatele.

| Leea1234 a răspuns:

Capsula de slabit!
asa se numeste!
iei una pe zi, preferabil la aceeasi ora, timp de 6luni apoi faci 3 pauza!
daca vrei poti sa mai continui dupa cele 3 luni de pauza!
sunt cam scumpe dar merita!
eu le i-au de un an, si sunt multumita...nu stiu ce e va intampla, cand o sa le las... dar nu am de gand!
este 100% natural! e pe baza de plante si fructe!
aici a-i mai multe informatii, si cum arata cutia pastielor, le gasesti la farmacie... dar sunt scumpe
http://www.capsuladeslabit.net/......rpfarm-78/
p. s. mama mea e farmacista, si ea m-i le-a recomandat...imagineaza-ti daca era ceva rau nu m-i le recomanda!
ma poti contacta in privat daca vrei mai multe informatii!

| Leea1234 a răspuns:

Intra pe link-ul afisat de mine, si convinge-te singura... e 2:30 dimineata, si nu am chef sa fac demonstratii acum!
in final e alegera ta!

| www a răspuns:

Mananca si tu mai putin si mai incearca cu sportul, nu are rost sa iei pastile.

| mariobros a răspuns:

Si eu mi-s durduliu, da treaba cu pastilele nu ma incanta deloc. la cate chimicale servim moca pe zi...stress-ul (fara), alimentatzia (echilibrata), sportul (nu cu rupere de oase) si optimismul (cat cuprinde) cred ca sunt mijloacele cele mai eficiente de a slabi. Chestia naspa e ca trebuie sa tzii cont de ele, si in lumea in care traim... e olecutza dificil, dar don`t give up! happy

| lote00 a răspuns:

Nu lua pastile "dupa ureche", fiecare organism reactioneaza in mod diferit. Pentru a nu sari din lac in put, e mai bine ca administarea lor sa fie facuta sub supraveghere medicala. Tine o dieta stricta si fa mult efort fizic.

| cristina_4037 a răspuns:

SuperSlim, o matusa de-a mea a slabit 20 de kg in 2 luni jumatate... Pup, si bafta

| margaritar explică:

Flav....am incercat faza cu alergatu timp de 2 luni alergam in fiecare seara 3 km si faceam 300 de abdomene pe zi....nici un rezultatcrying

| margaritar explică:

Ms andrutza esti o dulcica:*

| Adelaide a răspuns:

Incearca capsula de slabit am colege care au dat jos si 15 kg cam in 3 luni da rezultate sau daca vrei ceva un pic mai ieftin incearca super slim sunt cam la fel ca si capsula de slabit si sunt si mai ieftine insa ai grija sa nu iei cand esti in perioada de gratie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena a folosit pino slim, cica diminueaza pofta de mancare

mai sunt si Alli

totusi, mai bine niste sport tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit regenon si a dat rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca pastile. fa sport cel putin jumatate de ora pe zi si o sa observi diferentele mai repede decat ofera acele"pastiole de slabit"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lindaxa dar nu mai gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere aveti despre pastilele de slabit apple cider vinegar? ma intereseaza parerea celor care chiar au luat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit REDUCTIL pana l-au retras de pe piata si in 2 luni am reusit sa slabesc 18 kg ( de la 108 la 90 kg si am 23 de ani). Dupa ce l-au retras am cautat pe net si am gasit o pagina de net reductil.ro unde erau inlocuitorul pastilelor folosite de mine. Pe site scriu ca nu sunt efecte secundare dar tinand cont ca compozitia este ca la reductil sunt ASA CA AI GRIJA, eu nu am avut parte de niciun efect negativ. Cu aceste pastile de pe net am slabit 10 kg intr-o luna si jumatate. Acum le-am intrerupt deoarece a aflat mama de ele si nu ma mai lasa sa l iau. Daca iei aceste pastile ai grija, daca simti ceva in neregula sa renunti la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un medic endocrinolog, pentru ca nici un regim nu are efect fara sa-ti tratezi glanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc 10 kg cum pot daca nu ma pot abtine de la mancat? cred ca este pe problema psihica pentru ca ziua pot sa nu mananc nimic iar noaptea bag in mine ca sparta crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt o fata (prefer sa raman anonima) si pana acum am avut o problema ffff grava la 14 ani 108 kg si in urma cu 2 (5 iulie)zile am inceput sa iau capsule de slabit(asa se numesc cauta pe google) si azi 4iulie am 101 kg chiar vi le recomand. dar trebuie sa respecti ceva:dimineata cand te scoli bei 6-7-8 pahare de apa inainte de masa, apoi de dimineata mananci un iaurt, o felie de paine si o caa de lapte dupa care iei o pastila... dupa care crede-ma nu o sa-ti mai fie foame(nu o sa mananci nimic toata ziua) bea cat de multa apa poti, si daca ti se faci foame (dar nu cred) mananca un fruct. toata partea proasta in aceste pastile este ca seara te doare putin burta si nu tie somn(dar durerea o sa treaca in 10 min si o sa adormi intr-o ora crede-ma)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare porcarie este CAPSULA DE SLABIT! Am luat o saptamana si am slabit 5kg(avand 55 am vrut sa am 50kg). Iar dupa aceea, intr-o luna am pus 16-17kg. Plus ca in saptamana aceea m-am simtit groaznic de rau de ele. Poate o sa ziceti ca dupa ce am lasat pastile m-am pus pe mancat. Gresit! Mancam o data pe zi si atunci un fruct, un iaurt, o supa, mancaruri usoare si totusi m-am ingrasat exagerat de mult si nu stiu ce sa mai fac ca sa revin la kg pe care le-am avut. Sunt o mare porcarie aceste pastile! Pt detalii jasmille2003@yahoo.com si mai vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit super slim si am slabit sunt pastile pe baza de plante si nu ataca corpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory: si eu am incercat multe pastile dar degeaba dai 5 kg jos si pui 10 ma chinui de ani de zile poate is chiar 20 de ani dar nimic bani aruncati in vant ultima dieta am luat pastile de ceai verde din spania si am dat 5 kg in 2 saptamani si dp le-am pus la loc intr-o saptamana asa ca nu stiu ce sa mai zic bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory: si eu am incercat multe pastile dar degeaba dai 5 kg jos si pui 10 ma chinui de ani de zile poate is chiar 20 de ani dar nimic bani aruncati in vant ultima dieta am luat pastile de ceai verde din spania si am dat 5 kg in 2 saptamani si dp le-am pus la loc intr-o saptamana asa ca nu stiu ce sa mai zic bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna eu am incercat cu superslim si degeaba asa ca nucredeti in minciunile lor de inseala lumea si ii mai si inbolnavesc pe oameni asa ca tine regim si apeleaza la o sala de fitnes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.acaiforte.ro, www.dieta-acai-berry.com, www.cura-de-slabire.net. cam aici am gasit eu tot ce mi-a trebuit despre slabire!

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as recomand cel mai popular produs din America, si anume Acai Berry Diet. Sunt naturale si nu provoaca efecte secundare, iar pe langa asta ai si multe alte beneficii de la ele. Viziteaza http://www.cura-de-slabire.net/ce-este-acai-berry-si-cu-ce-ma-ajutat/ ca sa citesti mai multe despre ce este Acai sau poti comanda de pe www.dieta-acai-berry.com . Sunt singurii care duc produsul original din SUA. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

reductil sunt cele mai bune am slasit in 2 saptamani 10 kg dar nu se mai gasesc si lindaxa dar trebuie sa ti si dieta

| dichi a răspuns:

Ti-as recomand cel mai popular produs din America, si anume Acai Berry Diet. Sunt naturale si nu provoaca efecte secundare, iar pe langa asta ai si multe alte beneficii de la ele. Viziteaza http://www.cura-de-slabire.net/ce-este-acai-berry-si-cu-ce-ma-ajutat/ ca sa citesti mai multe despre ce este Acai sau poti comanda de pe www.dieta-acai-berry.com. Sunt singurii care duc produsul original din SUA. Succes

| passion a răspuns:

Eu am auzit de super slim.
cica sunt facute din plante...nu stiu ce...chatterbox...
vara mea a baut cateva luni...si chiar a functionat... dar ea a facut o mare greseala ca dupa ce nu a mai baut a mancat foarte mult seara...si bie inteles ca sa ingrasat...tongue...

acum ramane la alegerea ta ce ai de gand sa faci...

oricum nu stiu cat sunt de sanatoase...