| Croampa a întrebat:

Ce personaje va plac din naruto si naruto shippuden, dau funda la cele mai multe personaje care imi plac si mie?

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Din naruto nu-mi mai amintesc toate personajele.Din naruto shippuden mi-a placut trio-ul Konan Yahiko Nagato,tot din Akatsuki mi-au placut Hidan, Sasori si Deidara (care sunt mai maniaci laughing, in special Hidan).As putea lua tot neamul Uchiha dar imi plac in special Itachi (desi numai e ), Sasuke si cat de cat Obito.In rest imi plac multe personaje ''principale'' ca Naruto, Sakura, Neji (nici el numai e), Hinata (e cam mataita uneori ), Minato si Kushina (sunt super amuzanti in alea cateva secvente din tot anime-ul) s.a.m.d. Sunt foarte multe care imi plac.Toti kage de la un capat la altul au o ''personalitate '' foarte bine conturata.Sunt MULTE care imi plac.A da si Orochimaru, Karin si Suigetsu sunt mortali.laughing

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Naruto normallaughing, Kakashi, Garra, Sakura, Orochimaru si antrenorul cu par alb lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke a fost și va rămâne preferatul meu. xD