| PsyhoChild a întrebat:

Ce pot face daca vreau sa-mi fac poze pentru insta/FB și nu am prieteni care sa ma ajute?
Selfiul mi se pare prea banal, în casa mai reușesc cu un scaun ceva, dar dacă vreau sa-mi fac o poza în parc sau ceva n-am cum.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Trepiedul și temporizatorul te vor ajuta mereuwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rogi o persoana de pe strada

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și dacă fuge cu telefonul? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E si tu acum, nu mai pune raul inainte happy

| EntertainYou a răspuns:

Pai nu te obliga nimeni sa ai poze pentru Insta/FB. happy
Deci tu vrei poze care sa nu para selfie-uri (luate de tine).
Poate mergi cu parintii pe undeva la un moment dat si te pot fotografia. Poate undeva la munte, de exemplu. Ori intr-o zona turistica, cu monumente istorice/arhitecturale/naturale.