| Adiadictie a întrebat:

Ce poti face sa nu te plictisesti?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pai eu stau pe TPU, imi urmaresc vecinii rromi cum se cearta si ma uit la tvlaughing Pai ca sa nu te plictisesti trebuie sa faci ce-ti place.

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Ce fain de tine, nu trebuie sa mergi la cinema sa ai parte de actiune si multa comedie

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Da,chiar calaughing

7 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Aștepți trenul

pe șine.

| RAY a răspuns:

Vezi un film, asculti o piesa, vezi un documentar, te joci GTA5, isi faci SELFIE pe Facebook, te plimbi pe strada

| HazelEyes77 a răspuns:

Cum reusesti sa te plictisesti sunt atatea lucruri de facut persoane interesante...trebuie sa ai un hobby ceva care sa ti acapareze atentia si sa ti tina mintea ocupata. Eu nu am timp sa ma plictisesc niciodata am intotdeauna ceva de facut,

| Caro34 a răspuns:

Ce poti face? Pai: sport, prajituri, desene, lucru manual, plimbare, asculta muzica, ingrijire personala, o baie cu arome si muzica relaxanta, sa vezi filme, TpU, sa inveti chestii noi, sa vezi video-uri pe YouTube, sa citesti blog-uri etc. Viata e frumoasa; mereu iti ofera posibilitatea sa ai ceva de facut! Numai bine!

| Superman1243 a răspuns:

Iesi cu prietenii in oras, stai pe Facebook, TPU, te mai uiti la un film, incepi un serial...ai mult variante! happy