| razvi177 a întrebat:

Ce preferi fast-food sau ECO?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

ECO.
Fast-food mananc foarte rar, si atunci prefer sa imi fac singura hamburgerii: cumpar chiflele, si cartofi prajiti, chiftele le fac eu. Adaugate rondele de ceapa, rosii, ardei, maioneza, ketchup, mustar, branza topita, sau ce altceva iti vine in minte. Este foarte bun, si mult mai sanatos decat de la Mc Donald's. Si stiu exact ingredientele.

15 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Nu cred că își permit mulți să mănânce "eco". http://stirileprotv.ro/......itala.html

Apropo, sunt undeva la mijloc. (între fast-food și eco)
Numai bine.

| mona a răspuns:

Eco cu mici scapari de fast -food

| FemeiaPisică a răspuns:

ECO, fast-food nu este sanatos!

| Demise a răspuns:

Fast-food laughing

| Timeea2001 a răspuns:

Fast-food

| Woodenpints91 a răspuns:

La ce anume te referi când spui ECO?
Dacă te referi la prostiile ălea cu etichetă verde conform căreia "nu conţine conservanţi şi sunt cele mai sănătoase produse de pe piaţă", aleg lejer fast-food.
Prefer sa fac un cancer frumos pe riscul meu decât să fiu prostit de alţii şi să trăiesc cu impresia că mănânc sănătos, poponăreala lor alimentară şi mult prea scumpă.

| razvi177 explică (pentru Woodenpints91):

Nu ma refer de gradina lu bunica de la tara ca sa zic asa big grin

| Woodenpints91 a răspuns (pentru razvi177):

Păi mâncare mai sănătoasă ca în grădina lu' bunica nu există.
Dacă te referi la mizeriile ălea pe care le găseşti în supermarket cu etichetă verde la extrapreţ, aleg canceroşii cartofi prăjiţi.

| Dariusuu a răspuns:

Umpic din amandoua.

| DyNo a răspuns:

Prefer fast-food, chiar daca nu este sanatos.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

ECO
Fast-Food nu consum de fel și nici nu vreau să le încerc.

| Indestructible a răspuns:

Fast-food.

Răspuns utilizator avertizat
| andreiboss31 a răspuns:

Prefer ECO dar rarmananc si fast-food.

| anutza0727 a răspuns:

Fast-food chiar daca nu e sanatos